ceza avukatı istanbul

AVUKAT OĞUZHAN GÜLŞEN ceza avukatı istanbul

Hukuk eğitimini; Ankara’da tamamladığı lise eğitiminden sonra girdiği üniversite sınavında dereceye girerek kazandığı, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur derecesi ile mezun olarak tamamlayan Avukat Oğuzhan Gülşen, halihazırda avukat olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ceza avukatı istanbul.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni onur derecesi ile bitirdikten sonra İstanbul’a gelerek, avukatlık mesleğine İstanbul Barosu mensubu olarak başlayan ve mesleğini bu baroda sürdürmeye devam eden Avukat Oğuzhan GÜLŞEN; ağırlıklı olarak Ceza Hukuku alanında; sanık müdafiliği, katılan/müşteki vekilliği, soruşturma aşamasında şüpheli müdafiliği ve dosya inceleme gibi avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermekle birlikte; bununla bağlantılı olarak Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Başvurusu, Vatandaşlık Hukuku ve Yabancılar Hukuku alanlarında bireysel ve kurumsal müvekkillerine dava ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Av. Oğuzhan GÜLŞEN ayrıca şirket müvekkillerinin hukuki danışmanlık ve avukatlık faaliyetlerini yürütmektedir. GÜLŞEN, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Avukat Oğuzhan GÜLŞEN, Av. Derya TÜZEL ile birlikte kurduğu TÜZEL&GÜLŞEN Hukuk Bürosu’nda, müvekkillerine birçok alanda kaliteli bir avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ ve İLKELERİMİZ

TÜZEL GÜLŞEN Hukuk Bürosu olarak;  günümüzün hukuki, teknolojik ve sosyolojik gelişmelerini yakından takip ederek, müvekkillerimizin; hak ve menfaatlerini en doğru, en hızlı ve hayat akışlarını en az etkileyecek şekilde elde edebilmeleri için dava ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu doğrultuda, güncel ve/veya sıkça karşılaşılan konularda yazdığımız hukuki yazıları internet sitemiz aracılığıyla devamlı ve düzenli bir şekilde yayınlamaktayız.

Ayrıca günümüz teknolojik ve sosyolojik gelişmelerine uygun olarak müvekkil ve danışanlarımıza, ofise gelmelerine gerek kalmadan online hukuki danışmanlık ve online hukuki raporlama hizmetini sunmaktayız.

TÜZEL&GÜLŞEN Hukuk Bürosu olarak; güçlü bir iletişimle, gizliliğe önem vererek, etkin ve hızlı bir şekilde siz müvekkillerimize dava ve hukuki danışmanlık hizmetleri sağlamaya devam etmekteyiz. Ceza avukatı istanbul.

Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla. Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla. Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla. Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla.Ceza avukatı avcılar.

error: İçerik korumalıdır