AVUKAT ARABULUCU DERYA TÜZEL GÜLŞEN

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden yüksek onur derecesiyle mezun olan Avukat Arabulucu Derya Tüzel GÜLŞEN, halihazırda Marmara Üniversitesi’nde Kamu Hukuku alanında tezli yüksek lisans çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul barosuna kayıtlı avukat olarak mesleğini sürdüren Avukat Arabulucu Derya TÜZEL GÜLŞEN, ayrıca arabuluculuk siciline kayıtlı olarak arabuluculuk yapmaktadır. Birçok kurumsal şirkete danışmanlık ve dava hizmeti vererek, ticaret hukuku ve iş hukuku alanlarında yoğun bir şekilde çalışan Avukat Arabulucu Derya TÜZEL GÜLŞEN, ayrıca ihtiyari ve dava şartı olan arabuluculuk faaliyetlerini yürütmektedir.

Avukat Arabulucu Derya TÜZEL GÜLŞEN, vakıf üniversiteleri ile özel öğretim kurumlarının dava ve hukuki danışmanlık ile icra işlemlerini takip etmiş ve bu alanda ciddi bir deneyim kazanmıştır.

Mesleğini, Yükseköğretim Hukuku alanında aktif olarak sürdüren Avukat Arabulucu Derya TÜZEL GÜLŞEN, öğretim görevlilerinin yükseköğretim mevzuatından kaynaklı hakları konusunda dava ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Devlet memurlarının yasadan kaynaklı hakları ile memurlar hakkında tesis edilen idari işlemler konusunda da dava ve hukuki danışmanlık hizmeti veren Avukat Arabulucu Derya TÜZEL GÜLŞEN, çalışmalarını İdare Hukuku ve İmar-Kamulaştırma Hukuku alanlarında yoğunlaştırmıştır.

Gayrimenkul ve inşaat hukuku alanlarında da müvekkil ve danışanlarına hizmet veren Avukat Arabulucu Derya TÜZEL GÜLŞEN, Av. Oğuzhan GÜLŞEN ile birlikte TÜZEL&GÜLŞEN Hukuk Bürosu nu kurmuştur ve müvekkillerine her alanda kaliteli bir hukuk hizmeti vermeye devam etmektedir.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ ve İLKELERİMİZ İdare hukuku avukatı istanbul.

TÜZEL GÜLŞEN Hukuk Bürosu olarak;  günümüzün hukuki, teknolojik ve sosyolojik gelişmelerini yakından takip ederek, müvekkillerimizin; hak ve menfaatlerini en doğru, en hızlı ve hayat akışlarını en az etkileyecek şekilde elde edebilmeleri için dava ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu doğrultuda, güncel ve/veya sıkça karşılaşılan konularda yazdığımız hukuki yazıları internet sitemiz aracılığıyla devamlı ve düzenli bir şekilde yayınlamaktayız.

Ayrıca günümüz teknolojik ve sosyolojik gelişmelerine uygun olarak müvekkil ve danışanlarımıza, ofise gelmelerine gerek kalmadan online hukuki danışmanlık hizmetini sunmaktayız. İdare hukuku avukatı istanbul.

TÜZEL&GÜLŞEN Hukuk Bürosu olarak; güçlü bir iletişimle, gizliliğe önem vererek, etkin ve hızlı bir şekilde siz müvekkillerimize dava ve hukuki danışmanlık hizmetleri sağlamaya devam etmekteyiz.

Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla. Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla. Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla. Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla. Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla. Örneğin. Örneğin. Dolayısıyla.

error: İçerik korumalıdır