HUKUKİ İNCELEME VE RAPORLAMA

Tüzel Gülşen Hukuk Bürosu olarak pandemi sürecinin hayatımıza yerleşmesine katkıda bulunduğu uzaktan çalışma sürecini, siz müvekkillerimizin sağlığı ve değerli zamanını korumak adına uyarlayarak Online Hizmetler çerçevesinde Hukuki İnceleme ve Raporlama hizmetimizi faaliyete geçirdik.

Bu hizmetimiz ile birlikte; gerçekleşmiş veya gerçekleşmesi muhtemel durumların hukuki değerlendirmesi ile birlikte bu durumlara karşı uygulanabilecek çözüm önerilerini içeren avukatlarımız tarafından yazılı olarak hazırlanan raporları ofisimize gelmenize gerek olmadan elde edebileceksiniz. Böylece içinde bulunduğumuz salgın sürecinde sosyal temasınızı azaltarak gerek kendinizin gerekse toplum sağlığını koruyacağınız gibi ulaşımda geçireceğiniz süreleri de bireysel iş ve yaşamınıza harcayabileceksiniz.

Online Hukuki İnceleme ve Raporlama hizmetimizin ücreti konuya ve raporun niteliğine göre değişmekte olup ücret için bizimle iletişime geçin.

NASIL RAPOR ALIRIM?

 • ONLINE DANIŞMANLIK HİZMETİ

 • Adım 1

  ÖDEME

  Öncelikle ödeme sekmesinden Hukuki İnceleme ve Raporlama hizmet bedelinin ödemesini gerçekleştirin ve ödeme belgesini işlemi gerçekleştirdiğiniz cihaza indirin.

 • Adım 2

  FORM DOLDURMA

  Daha sonra Rapor Oluştur butonuna tıklayarak açılacak sayfada karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurun.

 • Adım 3

  BELGE YÜKLEME

  İndirmiş olduğunuz ödeme belgesini de yükleyerek sistemimize gönderin.

 • Adım 4

  YANIT

  Bu işlemleri tamamladıktan sonra 24 saat içerisinde tarafınıza rapor talebinizin alındığına ve talep ettiğiniz raporun tahmini hazırlanma süresine ilişkin bilgileri içeren bir mesaj alacaksınız.

 • Adım 5

  RAPOR ALMA

  Akabinde belirtilen süre içerisinde hazırlanan rapor, bilgilerini vermiş olduğunuz iletişim araçları yolu ile tarafınıza gönderilecektir.

error: İçerik korumalıdır